Junior UX designer pro Tipsport

By osklivysup, 28. 2. 2018

Budeš členem týmu UX designérů, kteří se starají o User Experience nejenom hlavního kanálu, tedy webu Tipsport.cz, ale také mobilních aplikací, marketingových kanálů a všech ostatních míst, kde v online světě přijde uživatel do kontaktu s Tipsportem.

Nových projektů začíná být postupně víc a víc, a proto potřebujeme další posilu do týmu. Primárně budeš vymýšlet koncepty, navrhovat interaktivní prototypy a také navrhovat a realizovat uživatelské testování. Hlavním nástrojem, který při návrhu nových projektů používáme, je fixa, tabule a Axure. Znalost Photoshopu se často hodí, ale není podmínkou.

Většina projektů neznamená jen prosté odevzdání prototypu „někam dál“. Jsi jeho součástí po celou dobu realizace – od konceptu na papíře až po finální funkční řešení. To často obnáší úzkou kooperaci s grafickými designéry, vývojáři, analytiky, testery a samozřejmě uživateli.

Potřebujeme

Jako junior bys měl mít za sebou projekty, na kterých ses coby designer podílel(a). Také bys měl mít alespoň minimální znalost Axure či podobného prototypovacího nástroje. Zkušenost s plánováním a moderováním uživatelských testování či copywritingem je plusem, nikoliv podmínkou.

Měl bys mít zájem se v oblasti sázení rozvíjet, ale nemusíš být aktivní sázkař. Nicméně pokud jsi aktivní sázkař, tak je to rozhodně plus. Měl by ses taky zajímat o dění ve sportu.

Potřebuješ hlavně selský rozum a vlastní úsudek, kreativní a analytické myšlení, samostatnost, orientaci na výsledky a proaktivní přístup.

S kým a kde

Budeš s námi v UX týmu 3 designérů sedících v nové a prostorné kanceláři. Kromě našeho týmu budeš často spolupracovat s grafickými designéry na finalizaci tvých návrhů, s webovými a byznys analytiky na formování zadání a s produktovými manažery na zadáních a konceptech nových projektů. V kostce se dá říct, že drtivá většina oddělení, která u nás vymýšlí a tvoří nové projekty, s UX oddělením úzce spolupracuje.

A co ti práce u nás přinese?

Udělali jsme si radost zcela zrekonstruovanou budovou s novými kancelářemi, tj. s relax centry, lepšími kávovary a usměvavými recepčními. Zasedačky mají šmrnc.

* Zajímavou práci ve stabilní, technicky vyspělé a prestižní společnosti, práce s top technologiemi

* Možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení

* Práci v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií

* Příspěvek na stravování 109 Kč denně

* 3 sick days/rok

* Po odpracování jednoho roku 5. týden dovolené navíc

* Homeoffice a Flexibilní pracovní doba

* Odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost

* Volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně

* Volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce

* Příspěvek na penzijko/životko

* Příspěvek na kulturu

* Práci v pohodovém kolektivu v Berouně (20 min od stanice metra Nové Butovice, 1 minutu od vyhlášeného bar-grillu BlackDog)

 

Pošlete nám svůj životopis a přihoďte i pár důvodů, proč zrovna vy k nám skvěle zapadnete. Budeme se těšit!

 

https://jobs.tipsport.cz/jobs/

What do you think?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *